روغن خراطین

از سه گونه کرم خاکی توسط روغن حامل گرفته می شود و سرشار از پروتئین و امگا ۳-۶-۹ می باشد.با افزایش خونرسانی و القای پروتئین سازی سبب افزایش حجم در بافت های با قابلیت افزایش می شود مثل لپ ها سینه باسن و آلت تناسلی آقایان.گاها سبب افزایش حجم عضلانی در ورزشکاران نیز می شود.نکته مهم برگشت پذیر بودن حجم بر خلاف تبلیغات شرکت ها در صورت لاغری هست.
افزایش حجم بیشتر در بافت های چربی پذیر می باشد.اثرات ضد چروکی و لیفت بارز و خوبی دارد.احتمال حساسیت با آن وجود دارد ولی موارد نادری گزارش شده است.روغن پایه با توجه به هدف درمانی انتخاب می شود.گاها در کنار آن از سایر گیاهان برای ایجاد بو و رنگ استفاده می شود.جهت روغن گیری الزامی برای شستشو و پرهیز از آلودگی های خاک وجود دارد که متاسفانه در انواع ارزان و نامرغوب آلودگی خاک وجود دارد که خود سبب ایجاد عارضه پوستی می شود.
در بیشتر از نود درصد روغن گیری ها از حرارت استفاده می شود که سبب دفرمه شده پروتئین ها و هدر رفت یکسری از ترکیبات موثره روغن می شود.روی سطح پوست کرم یکی از مغذی ترین روغن ها وجود دارد که در پروسه شستشو باید مراقب بود از بین نرود.اخیرا یکسری از آنزیم های فیبرینولیتیک (لومبروکیناز) از کرم خاکی استخراج شده که در درمان سکته مغزی موثر می باشد. و به همین دلیل در تسریع رفع کبودی ها و تیرگی های دور چشم موثر است.روغن اصل با توجه به روغن پایه در ابتدا قهوه ای تیره می باشد که با ته نشست رسوبات به زردی می گراید.روغن هنگام مصرف باعث حس گرمی کمی در موضع می شود. بوی آن گرم و تند است.

خواص اعجاب انگیز روغن خراطین اصل

 1. افزایش طول آلت تناسلی در آقایان : اگر می خواهید اندام های مردانه تان را افزایش بدهید و بزرگ تر سازید بهترین گزینه برای این کار روغن خراطین اصل می باشد ، این روغن به دلیل داشتن مقدار زیادی الانتئین می تواند حداقل باعث افزایش 1 تا 2 سایز گردد.
 2. سفت کننده و بزرگ کننده سینه در خانم ها : یکی از الویت ها در خانم ها داشتن اندامی متناسب و خوش فرم می باشد.سینه های کوچک و یا بزرگ ولی بدون فرم هیچ وقت نمی تواند شما را فردی با تناسب اندام نشان دهدبرای فرم دهی ، حجیم ساختن و سفت کردن سینه ، برای شما روغن خراطین را پیشنهاد می دهیم .شما با استفاده یک دوره از روغن خراطین به راحتی می توانید به تناسب اندامی که مد نظر تان است برسید .به یاد داشته باشید این روغن بر خلاف عمل های جراحی بدون هیچ عارضی می باشد .
 3. برطرف کننده چین و چروک های صورت : چین و چروک های صورت با افزایش سن نمایا می گردد .که این چین و چروک ها موجب کاهش یافتن اعتماد به نفس در شما می شود .برای پیشگیری و بر طرف ساختن این چین و چروک ها می توانید از روغن خراطین استفاده کنید .این روغن با خواص اعجاب انگیزی که دارد باعث احیای پوست تان می گردد .
 4. درمان زود انزالی در آقایان : یکی از مهمترین خواص روغن خراطین این روغن یکی از مهم ترین خواص آن درمان زود انزالی است .زود انزالی مشکلی است که درمان آن بسیار سخت و زمان بر است .اما با استفاده مدام از روغن خراطین موجب افزایش گردش خون در بدن شما شده و زود انزالی را درمان کند .
 5. فرم دهنده قوی برای افتاده گی پوست : افتاده گی پوست همیشه آزار دهنده بوده است علت افتاده گی پوست افزایش سن می باشد .با افزایش یافتن سن پوست باعث کمبود کلاژن می گردد . روغن خراطین به دلیل داشتن کلاژن و پروتئین ها می تواند افتاده گی پوست را کاملا بر طرف کند .
 6. عضله سازی بسیار قوی برای ورزشکاران : افرادی که در رشته بدن سازی فعالیت می کنید بجای استفاده از مکمل های برای پرورش عضلات تان که تاثیرات منفی بر روی قلب و کیله ها بجا می گذارد می توانید از روغن خراطین استفاده نماید بدون این که هیچ گونه عوارض جانبی را به جا بگذارد .
 7. حجم دهی و فرم دهی باسن در خانم ها : طوری قبلا ذکر نموده ایم تناسب اندام بسیار می باشد یکی از موادی که تاثیر زیادی بر روی تناسب اندام در خانم ها دارد داشتن باسن خوش فرم در الویت های خانم ها قرار دارد .برای این حجیم سازی و فرم دهی باسن کافیست از این روغن یک دوره کامل استفاده نماید .تاثیرات این روغن به قدری چشم گیر است که بعد از یک مدت می توانید تغییر چشم گیری در وجود شما نمایان سازد.

از دیگر خواص روغن خراطین اصل

 • برطرف کننده خط لبخند
 • افزایش اعتماد به نفس
 • افزایش گردش خون
 • تناسب اندام
 • مدیر سایت
 • 1398-10-17
 • 525 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...