ریزش مو سر

هممون کم پشتی و ریزش مو را تجربه کردیم کم و زیاد. غذاهایی که میخوریم بیشتر علت این ریزش مو . برا حل این مشکل میتونین نسخه ها خونگی را استفاده کنین.این توصیه ها تاثیراتی را که روی ریزش مو میزارن قبلا امتحان شدن و نتیجه دادن. ما امروز میخواین چندموردشونا بهتون بگیم با ما همراه باشین.

  • درمان ریزش مو سر به کمک آب پیاز : پیاز چون گوگرد داره مو را تقویت میکنه . محکمی مو مال پروتئین و کراتین بافت داخلی پیاز و چون یکی از علتای ریزش مو کمبود پروتئین و گوگرد پیاز برا جبران این کمبود خوبه.آب پیاز برا پرپشتی موها خوبه و ریزش مو را درمان میکنه.آب پیاز برا طاسی هم خوبه. برا درمان ریزش مو با پیاز یا آب پیاز راها زیادی هست که براتون میگیم.
  1. روش اول : بعد شستن و پوس کنده پیاز خوب میکسش کنین.بعد از صافی ردش کنین تا آبش جدا بشه.ریشه و ساقه موهاتون را باهاش ماساژ بدین و بزارین 30 تا 40 دقیقه بمونه بعد با شامپو بشورین.هفته یبار انجام بدین.
  2. روش دوم : مثل روش قبل آب پیازا بگیرین و با روغن نارگیل مخلوط کنین چند تا طره از یه روغن دیگه را بهش اضافه کنین بعد رو موهاتون بمالید بزارید یک تا یک و نیم ساعت بمونه و بعدش با شامپو بشورین. هم ریزش موتون را خوب میکنه و هم پرپشت میکنه .یبار تو هفته استفاده کنین.
  • مدیر سایت
  • 1398-09-24
  • 932 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...