تقویت مو با پیاز و زنجبیل

تقویت و درمان ریزش مو سر با پیاز و زنجبیل

یه قاشق غذاخوری آب زنجبیل و با یه قاشق غذاخوری آب پیاز قاطی کنین. این ماسک را به کف سرتون بمالین و یکم آروم ماساژبدین و بزارین تا ۳۰ دقیقه روی سرتو بمونه. بعد با آب گرم و شامپو یشورین. این ماسک را چند روز درمیون میتونین رو سرتون بزارین. زنجبیل خاصیت ضد التهابی داره و خیلی در هومیوپاتی و طب چینی مصرف می شه. زنجبیل باعث افزایش گردش خون شده و به تقویت مو کمک می کنه.

ریزش موی سر یکی از مشکلاتی که خیلی از افراد با اون درگیرن. هر فردی به نوبه خود به دنبال راهی برای درمان ریزش مو . ریزش روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو طبیعی و اگر تعداد تار مو بیش از این بشه، نشون میده فرد دچار ریزش مو شدید شده. همیشه پیشگیری بهتر از درمان. پس برای جلوگیری از ریزش مو پیشگیری مهم‌ترین توصیه.

مو هم مانند هر قسمت و هر عضو دیگه از بدن نیاز به مواد غذایی کافی داره تا بتونه رشد کنه و از سالم باشه. مو به دلیل اینکه در معرض محیط بیرونی و هوای آلوده قرار داره، مراقبت بیشتری میخواد. در ادامه توصیه‌هایی را مطرح می‌کنیم که رعایت کردن اونا میتونه براجلوگیری از ریزش مو مفید باشه. برای جلوگیری از ریزش مو شامپو کردن روزانه مو را ترک کنین.

  • مدیر سایت
  • 1398-09-25
  • 939 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...